''Uygun Fiyata En İyi Hizmet''
(0384) 213 37 07
(0536) 979 50 60
HAKKIMIZDA
GEZEGEN RENT A CAR, 2008 yılında Nevşehir Merkezde Araç kiralama ve günlük araç kiralama hizmeti vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren güçlü sermayesi, tecrübeli ekibi, geniş araç seçeneği, sürdürdüğü dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin tam desteğini kazanmış ve yıllarca şirketinizin veya şahsınızın ihtiyaç duyduğu tüm araçlara Nevşehir'in her yerinde güvenli, rent a car hizmetini sorunsuz bir şekilde sağlamıştır.

Hedefimiz her zaman hızlı ve riskli büyümek yerine doğru zamanda doğru müşteriyle buluşmak olmuştur. sürekli yenilenen araçlarımız ile 7/24 kesintisiz hizmet veren GEZEGEN RENT A CAR’ dan kiraladığınız her araçta size tek kalan sadece keyifli bir sürüş olacaktır.

Araç kiralamanın firmanıza sağlayacağı avantajları ile beraber GEZEGEN RENT A CAR ın uygun kira koşullarına araç marka ve model seçeneklerini eklerseniz, size tek bir iş düşüyor;

” KAPADOKYA'nın bütün yollarını keşfetmek…“Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve önerilerini sunan, yaygın hizmet ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini, hizmet bekleyen her sektöre en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran,  sürdürülebilir ve uzun yıllara dayanan bir kalıcılıkla, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Nevşehir’ de yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, her sektörde ki firmaların araç kiralama konusunda çözüm ortağı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir kiralama şirketi olmaktan daha fazlasını vaat eden, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir şirket olmaktır.
Copyright © 2017 All Right Reserved Gezegen Rent  A Car Nevşehir
HİZMETLER
HARİTA
İLETİŞİM
Tel: +90384) 213 37 07
Fax: +90536 979 50 60
E-mail: info@gezegenrentacar.com

Adres:
Nar Caddesi No:89/b Nevşehir Merkez